Comfort is not a luxury - beauty is not useless - and purposefulness does not mean austerity.

We know it and obey it.

Online reservation

Hotel & Gallery Kopacka je výsledkem vize, která šla přesně proti proudu událostí roku 2020, kdy byl hotel renovován. 19-ti měsíční rekonstrukce původního objektu do konceptu KOPACKA, který prolíná všechny naše projekty, byla zároveň pomyslnou cestou zachování si zdravého rozumu v nemocné době.

Hotel sousedí přímo s naší galerií, ve které to všechno začalo a odkud pochází skvostné kusy nábytku zdobící naše místa. Galerií, ve které se znovu-rodí křesla a pohovky, které měly ty nejlepší časy za sebou, a nyní vyrážejí dech úžasným lidem po celé Evropě. Galerií, díky které jsme stejně jako díky našemu hotelu v Lanškrouně měli možnost poznat ty nejkrásnější duše, které do našich míst zabloudily a navždy změnili naše životy. A doufáme, že takové okamžiky zažijeme i s každým, kdo zavítaj na náš nový hotel.

“Galerie Kopacka je emoce, je to forma následující funkci, je to téma, je to trubka, lesk a jednoduchost, design, ideál bydlení, užitnost, vzdušnost. Krása i strohost, je to požitek, který Vám dopřejeme, je to funkcionalismus, kterým Vás provedeme.”

“Přivítáme vás s otevřenou náručí, tak jako přivítal tento dům v dobách minulých – veselých i těžkých – každého, kdo překročil jeho práh. S úctou vám nabídneme prožít chvilku v tomto příbytku, pod naší střechou. Dopřejeme Vám opravdové pohodlí v křesle či na pohovce pocházející z dílen světoznámých autorů. Necháme Vás pokochat se dechberoucími barvami a jejich očím lahodícími podtóny. Obklopíme Vás krásou 30. let, její funkčností, pohodlností. Pochlubíme se nábytkem z doby funkcionalismu. Vpustíme do vás pocit pohody, uklidnění, tepla i bezpečí.”

M.K.

Show rooms