Hotel & Gallery Kopacka je s citem a láskou renovovaný objekt v srdci Svitav. Sousedí s naší Galerií Kopacka, ze které pochází skvostné kusy nábytku zdobící všechny naše místa. Tyto krásné přístřešky Vám nabídnou pohodlí, vzdušnost, krásu, prostor k odpočinku a dostatek soukromí - to vše dohromady s nevtíravým zážitkem pro Vaše oči a mysl.

K rekonstrukci objektu jsme přistupovali velice obezřetně, pečlivě a s citem a přesně tak se budeme starat i o Vás.

Hotel nabízí 6 designových atypických pokojů, které uspokojí potřeby hostů jak na dlouhodobých pracovních pobytech tak i na dovolených, či víkendových výletech. Součástí hotelu je i útulný wellness prostor s privátní finskou saunou, kde si v obklopení našich vzorů a tvarů vyčistíte tělo i mysl. Hotel je situován na vrchním konci svitavského náměstí a disponuje bezplatným parkovištěm.

Po dobu pobytu u nás našim hostům doporučujeme navštívit restaurace Slavia a Astra. Svitavy nabízejí i krásná místa, kde se můžete ztratit, například kavárnu v parku Jana Palacha nebo čajovnu Krásná chvíle, která se nachází ve svitavské architektonické ikoně - Ottendorferově knihovně. V centru města se nachází i menší obchody a supermarkety. Větší obchody a nákupní zóny lemují okraj Svitav. Vše je dosažitelné procházkou.

Necelou hodinu cesty se nachází dechberoucí lyžařské středisko Čenkovice a Červená voda. Naši hosté si mohou vyzkoušet i nově otevřené golfové hřiště v srdci přírody v nedaleké Dolní Dobrouči.